Gwiazdki kodują z Zosią

Podczas dzisiejszych zajęć robotyki, które prowadzi pan Marek, Gwiazdki miały okazję kodować z Zosią. Zosia jest przeuroczym robotem firmy EDUKO, który może zabrać dzieci w różne ciekawe miejsca takie jak zoo, miasto czy kwiatowa łąka. Zosia chodzi, rysuje, a nawet mówi 🙂 Można ją przebrać za króliczka albo policyjny radiowóz. Trzeba przyznać, że zrobiłą ogromne wrażenie na Gwiazdkach.  Dzięki edukatorom panu Przemkowi i pani Karolinie przedszkolaki mogły przenieść się do miejsca w którym nie brakowało słoni, hipopotamów, czy żyraf. Gwiazdki były zachwycone zajęciami i samą Zosią, która wspólpracowała z nimi na medal 🙂 Słuchała, rysowała i podążała wg ich  wskazówek. To były rozwijające zajęcia, które pokazały jak zdolne są nasze pięcio i sześciolatki.