Kolejne sukcesy!!!

W okresie od 7 czerwca do 14 czerwca 2021 r. odbyła się Międzynarodowa Olimpiada Accelium 2021. Naszą Szkołę reprezentowała grupa 24 uczniów. Łącznie w tym turnieju wzięło udział 887 uczestników, a zwycięzca zdobył 5998.4 punkty. Z przyjemnością informujemy, że w pierwszej 25 zwycięzców znalazło się aż 3 uczniów naszej szkoły:

• miejsce 15. Natalia Nowak (kl. 5a) – 5956.6 pkt;
  • miejsce 18. Helena Bąk (kl. 5a) – 5942 pkt
  • miejsce 21. Zuzanna Dorobek (kl. 5a) – 5934 pkt

Natalia Nowak zajęła również NAJWYŻSZE MIEJSCE spośród wszystkich polskich uczestników ze wszystkich czterech turniejów – gratulacje!!!

Ponadto NASZA SZKOŁA zajęła 22 miejsce w rankingu wszystkich szkół uczestniczących w Olimpiadzie. To najwyższe miejsce polskiej szkoły na Olimpiadzie (!), uczniowie wygrali projekt do realizacji w kolejnym roku szkolnym (będzie to do wyboru Accelium Math lub Accelium Leadership).

GRATULACJE DLA CAŁEJ NASZEJ GRUPY ZA WSPANIAŁE REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY NA ARENIE OGÓLNOPOLSKIEJ I MIĘDZYNARODOWEJ!!! JESTEŚCIE WSPANIALI!!!