Pasowanie w Gwiazdkach

Pasowanie to wyjątkowa urczystość, która odbyła się w grupie Gwiazdek 11 października. Dzieci odświętnie ubrane, w doskonałych nastrojach i  z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały przed Panią Dyrektor to czego nauczyły się przez ostatni miesiąc. Były piosenki, wierszyk, a nawet taniec. Po występie artystycznym nastąpiło uroczyste Pasowanie.  Pani Dyrektor przez symboliczne położenie kredki na ramieniu  każdego dziecka  pasowała go na przedszkolaka, a właściwie starszaka. Przecież nasze Gwiazdki to duże, mądre i odważne starszaki. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom. Oczywiscie nie obyło się bez gratulacji i słodkości. To był piękny dzień, a Gwiazdki spisały się na medal.