Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej spotkaliśmy się na uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów dla nauczycieli.

Przybyłych na uroczystość gości przywitała pani dyrektor Iwona Muszyńska, która przypomniała, że ten dzień to święto nas wszystkich - całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. Kolejne życzenia, od grona rodziców, przekazała przewodnicząca Rady Rodziców. Pani dyrektor przedstawiła nauczycieli, pracowników obsługi i administracji wyróżnionych Nagrodami Dyrektora, Medalami Za Długoletnią Służbę oraz Nagrodą Prezydenta Miasta Torunia. Dowiedzieliśmy się również, że pan Marek Grzywna został laureatem Nagrody Nauczyciel Roku. Życzenia radości i satysfakcji z wykonywanej pracy zakończyły wystąpienie pani dyrektor.

Następnie mogliśmy wziąć udział w części artystycznej przygotowanej przez uczniów, której usłyszeliśmy wiersze i piosenki nawiązujące do tego święta. Na zakończenie przedstawiono nowo wybranych opiekunów Samorządu Szkolnego pp. Małgorzatę Domeracką i Sławomira Kłosińskiego oraz przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Maję Teus.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele , pracownicy administracji i obsługi przyjęli wiele serdecznych życzeń i gratulacji od naszych uczniów i ich rodziców.
Za wszystkie bardzo dziękujemy, pozostaną na długo w naszych sercach.