Bożonarodzeniowe kolędowanie

Czas przed Bożym Narodzeniem to okres szczególny i niepowtarzalny. Wówczas odbywa się w naszej szkole Koncert Charytatywny, który gromadzi całe rodziny. W tym roku zbieraliśmy fundusze by wspomóc potrzebujące rodziny i wyróżniających się uczniów.

Tegoroczny koncert rozpoczęło krótkie powitanie wygłoszone przez panią dyrektor Iwonę Muszyńską. Jak zawsze największą atrakcją była licytacja podarowanych przez rodziców przedmiotów. W części artystycznej mogliśmy podziwiać uczniów naszej szkoły, którzy pod kierownictwem pp. Lucyny Laks i Sylwii Kwasiborskiej przygotowali kolędy i piosenki bożonarodzeniowe.

Wzruszający był moment przekazania toruńskiemu stowarzyszeniu "Amazonek" przygotowanych w ramach akcji "Serce od serca" ponad 70 poduszek-serc.

Niewątpliwym sukcesem okazał się występ nauczycieli naszej szkoły. Na wszystkich odwiedzających w ten magiczny wieczór gości czekała kawiarenka z pysznym domowym ciastem, pokaz barmański, loteria fantowa i kiermasze świąteczne.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.
Do zobaczenia za rok!

DSC_0032 DSC_0033 IMG_0017 DSC_0051 DSC_0053 DSC_0062 DSC_0067 DSC_0038