Zoom in Regular Zoom out

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23

IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W TORUNIU

NAUCZYCIELE

Oddziały przedszkolne

"Iskierki" (0d) - 10-godzinny oddział przedszkolny - mgr Katarzyna Lanckowska, mgr Ewa Bartczak- Sroka

"Słoneczka" (0c) - 10-godzinny oddział przedszkolny -  mgr Marzena Głowińska, mgr Ewa Rosołowska

"Promyczki" (0a) - 10-godzinny oddział przedszkolny -  mgr Sylwia Piotrowska, Natalia Skwarczyńska

"Gwiazdki" (0b) - 10-godzinny oddział przedszkolny - mgr Sylwia Korcala, mgr Marta Witkowska

Rekreacja -  Jakub Gościński

Religia - mgr Bogumiła Mazur

I etap kształcenia

1A- mgr Małgorzata Kostępska - Domagalska

1B-mgr Katarzyna Paluch

2A - mgr Monika Kubiak-Szymańska
2B
- mgr Beata Rembeza 

3A - mgr Jadwiga Wiznerowicz

3B- mgr  Anna Dzięgiel

Język angielski - dr Mirosława Operacz

Język angielski - mgr Marta Weber

Język angielski- mgr Magdalena Nowak

Religia - mgr Agnieszka Klejny

II Etap kształcenia

Wychowawcy:

4 A - mgr Magdalena Mazurowska

4 B - mgr Kamila Flis

5 A - mgr Agnieszka Krzemieniewska

5 B - mgr Magdalena Nowak

5 C - mgr Ewa Grudzińska

6 A- mgr Wojciech Olszewski

7 A - mgr Anna Filipiak
7 B
- mgr Joanna Wiśnicka
7 C - mgr Ewelina Urbaniak
7 D - mgr Rafał Wankiewicz

8 A – mgr Małgorzata Domeracka
8 B – mgr Marta Weber

8C – mgr Marek Grzywna

Język polski - mgr Małgorzata Domeracka

Język polski - mgr Iwona Muszyńska

Język polski - mgr Joanna Wiśnicka

Język polski - mgr Ewelina Urbaniak

Matematyka - mgr Anna Filipiak

Matematyka - mgr Maria Michalska

Matematyka - mgr Agnieszka Krzemieniewska

Matematyka - mgr Igor Płuciennik

Matematyka - mgr Mariusz Zygan

Język angielski - dr Mirosława Operacz

Język angielski - mgr Magdalena Nowak

Język angielski - mgr Marta Weber

Język niemiecki - mgr Karolina Szczap

Język francuski - mgr Sylwia Kwasiborska

Język hiszpański- mgr Anna Piotrowska

Przyroda - mgr Magdalena Mazurowska

Biologia - mgr Magdalena Mazurowska

Fizyka - mgr Wojciech Olszewski

Chemia - mgr  Anna Filipiak

Geografia - mgr Kamila Flis

Historia - mgr Sylwia Adryjańczyk

Historia - mgr Kamila Flis

Informatyka - mgr Marek Grzywna

Informatyka - mgr Agnieszka Krzemieniewska

Muzyka - mgr Lucyna Laks

Plastyka
- mgr Ewa Grudzińska

Technika - mgr Ewa Grudzińska

Wychowanie fizyczne - mgr Katarzyna Lanckowska
Wychowanie fizyczne - Jakub Gościński
Wychowanie fizyczne - mgr Rafał Wankiewicz

Wychowanie fizyczne - mgr Sławomir Kłosiński

Wychowanie fizyczne -  mgr Alina Warejko

Religia - siostra mgr Agnieszka Klejny

Religia - ks. mgr Paweł Wrzesiński

Religia - mgr Bogumiła Mazur

Etyka - mgr Sylwia Kwasiborska

Wychowanie do życia w rodzinie - mgr Monika Tomaszewska