Pasowane pierwszaki

Dzień 29 październik stał się datą wyjątkową dla uczniów klas pierwszych naszej szkoły. Tego dnia zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej. W trakcie uroczystego apelu, w obecności rodziców, dziadków, przedstawicieli trójek klasowych, dyrekcji i nauczycieli po zdanym teście z wiedzy matematycznej, przyrodniczej i językowej mogli złożyć uroczyste przyrzeczenie spełniania obowiązków ucznia. Podobne przyrzeczenie złożyli rodzice, w tym dniu nie mogło zabraknąć życzeń od pani vice-dyrektor I.Skrzyniarz, która gratulowała pierwszakom wiedzy i umiejętności, życzyła im również pomyślności i sukcesów. Następnie przystąpiono do uroczystego pasowania na ucznia. Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek.

DSCN2385 DSCN2387 DSCN2388 DSCN2389 DSCN2390 DSCN2399 DSCN2402 DSCN2408  DSCN2397