Spartakiada przedszkolaków

Już po raz kolejny najmłodsi sportowcy spędzili u nas przedpołudniowe godziny na zabawach sportowych.
Tradycyjnie już nauczyciel w-f p. Rafał Wankiewicz przygotował wspaniały tor przeszkód, na którym czekało na uczestników zabawy wiele zadań o różnym stopniu trudności.
Było masę uciechy, dużo uśmiechów i wspólnej zabawy, bo wraz z naszymi szkolnymi sześciolatkami bawiły się sześciolatki z zaprzyjaźnionych przedszkoli o których zaproszeniu co roku pamięta p. Ewa Burcon-Skudlarska.
Ciężko było nam się rozstać, choć trzeba przyznać, że pamiątkowy dyplom i upominek nieco poprawił nam humory. Jak co roku nasza sportowa impreza integruje sześciolatki ze szkoły i przedszkoli. Dzięki takim spotkaniom przedszkolaki "oswajają szkołę" i we wrześniu czują się w niej pewnie.
Wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia - dziękujemy i cieszymy się, że chcieliście bawić się z nami.

Zdjęcie0276 Zdjęcie0280 Zdjęcie0283 Zdjęcie0284 Zdjęcie0285