XII Bieg im. Jana Pawła II

W dniu 18.05.2018 nasza szkoła wzięła udział w XII Biegu im. Jana Pawła II odbywającym się na Martówce w Parku na Bydgoskim Przedmieściu.

Szkołę reprezentowali uczniowie z klas pierwszych, drugich, trzecich, czwartych, piątych, siódmych oraz dzieci z grupy przedszkolnej Promyczków. Wszyscy pobiegli na miarę swoich możliwości.Wielu naszych reprezentantów naszej szkoły kończyło swoje biegi w pierwszej dziesiątce i dwudziestce. Biorąc pod uwagę, że w każdym biegu średnio biegło około 150 zawodników to bardzo dobry wynik.

Bardzo blisko podium, bo na czwartym miejscu ukończył swój bieg Filip Szczepański z klasy III d. Największy sukces zdobył nasz najmłodszy zawodnik Kornel Mielczarek z grupy Promyczków, który w biegu na dystansie 200 m wywalczył trzecie miejsce !!!