25.11.2020 – Konkurs Ogólnopolski z języka angielskiego dla klas 4-8 – INFORMACJA

Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowany przeczytaj informację od organizatora:

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ‘Forget-me-not’ skierowanym do uczniów kl. IV-VIII Konkurs odbędzie się w dniu 25. 11. 2020 r. (środa). Mamy nadzieję, że uczniowie chętnie zaangażują się, ponieważ pytania konkursowe są ułożone w oparciu o ściśle określoną i zaprezentowaną przez organizatora partię materiału. Pytania te są bardzo zróżnicowane pod względem stopnia trudności, dzięki czemu konkurs będzie stanowił wyzwanie dla uczniów zdolnych, a jednocześnie uczniowie słabsi będą mieli szansę, żeby się wykazać. Praca nad przygotowaniem do konkursu odbędzie się w ciekawy dla młodzieży sposób – w oparciu o współczesne piosenki angielskie, sentencje oraz krótkie opowiadania. Wszystkie materiały potrzebne do nauki zgromadzone są w jednym miejscu: na stronie internetowej www.filotimo.pl w zakładce MATERIAŁY PRZYGOTOWAWCZE. Uczniowie znajdą tu sposobność do rozwinięcia swoich umiejętności językowych.

Wszyscy uczniowie chcący wziąć udział w konkursie prosimy o zgłoszenie się do swojego nauczyciela języka angielskiego.

Zgoda na udział w konkursie oraz opłata 10,5 zł będzie zbierana do 30 września.

Regulamin konkursu widnieje w załączniku:

Serdecznie zapraszamy!!!