W gronie uczniów

Dnia 25 października miało miejsce jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu szkoły. Tego dnia do społeczności szkolnej zostały przyjęte pierwszaki.
Żeby udowodnić swoją gotowość musiały wykazać się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi w pierwszych miesiącach nauki. Popisy uczniów obserwowali i oceniali zaproszeni goście: pani Dyrektor, nauczyciele oraz rodzice.
Dzieci przedstawiły wiedzę o swojej małej i dużej Ojczyźnie, szkole, obowiązkach i postawie ucznia.
Pani Dyrektor z satysfakcją stwierdziła, że wszyscy zasłużyli na tytuł ucznia. Przed sztandarem szkoły odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Zgromadzeni na uroczystości rodzice, trójki klasowe i inni goście odśpiewali świeżo pasowanym pierwszakom "Sto lat".

Każdy z uczniów otrzymał akt pasowania i drobny upominek od klasowych rad rodziców.
Życzymy wszystkim sukcesów i szczęśliwych dni w szkole!!!!

DSCN0151 DSCN0153 DSCN0154 DSCN0155 DSCN0157 DSCN0158 DSCN0163 DSCN0164 DSCN0166 DSCN0167