Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole rozpoczął uroczysty apel, który zważywszy na okoliczności, odbywał się w reżimie sanitarnym. Do wzięcia udziału zostały zaproszone jedynie trójki klasowe, na spotkanie przybyli także nauczyciele. Wprowadzenie pocztu sztandarowego i odśpiewanie Hymnu Państwowego rozpoczęło uroczystość, później głos zabrała p. dyrektor Iwona Muszyńska, która w krótkich słowach podziękowała nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za codzienny trud i wysiłek wkładany w funkcjonowanie szkoły. Życzyła im także pomyślności, zdrowia i spełniania marzeń. Po wystąpieniu p. dyrektor, głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców, dziękując nauczycielom za ich zaangażowanie. Następnie p. dyrektor przedstawiła pracowników szkoły, których w tym roku wyróżniła swoimi nagrodami. Przedstawicie uczniów wręczyli p. dyrektor "szczęśliwe drzewko w maseczce" jako symboliczny upominek dla nauczycieli. Odśpiewanie Pieśni Szkoły i wyprowadzenie pocztu sztandarowego zakończyło oficjalną część uroczystości. W części artystycznej przedszkolaki z najstarszej grupy przedstawiły krótki program.

IMG_0526 IMG_0528 IMG_0530 IMG_0535 IMG_0537 IMG_0538 IMG_0540 IMG_0541 IMG_0542 IMG_0544 IMG_0545 IMG_0546