Dzień Dziecka

1.06 - ten dzień oznacza święto, które wszyscy lubimy. Jak co roku święto dzieci przebiegało w naszej szkole na sportowo. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla uczniów wiele atrakcji.

Podzieleni na zespoły klasowe uczniowie o wyznaczonych godzinach stawiali się na boiskach sportowych, gdzie mieli możliwość spróbowania swoich sił w różnych dyscyplinach i konkurencjach. Jak na wszystkich ważnych imprezach sportowych, także u nas zapłonął "znicz olimpijski". Uczniowie sprawdzali swoje siły i możliwości w biegach na czas, torach przeszkód, rzutach piłeczki na odległość, skokach przez skakankę czy przeciąganiu liny. Niewątpliwą atrakcją była możliwość wypróbowania rowerów treningowych i trenażerów wioślarskich. Nasze przedszkolaki w tym dniu odwiedził klown, który stał się też atrakcją dla startujących na "Orliku" uczniów.

Po sportowych atrakcjach uczniowie zostali zaproszeni na spotkanie z kolejnym Kawalerem Orderu Uśmiechu, panią Dorotą Zawadzką. Specjalnie dla naszego gościa, przedszkolaki z najmłodszej i najstarszej grupy przygotowały piosenki. W trakcie spotkania on-line Super Niania opowiadała uczniom o swoim dzieciństwie, marzeniach, o tym że warto dążyć do ich realizacji. Bardzo chętnie też odpowiadała na pytania uczestników spotkania.

Jak co roku Dzień Dziecka upłynął w naszej szkole bardzo atrakcyjnie.