Zaczynamy nowy rok szkolny!

Pierwszy września to jeden z lepszych dni w roku szkolnym, wszystko jest przed nami i wszystko jest możliwe. Fajnie jest spotkać po dwóch miesiącach koleżanki i kolegów. Tego dnia uroczyście rozpoczynamy nowy rok szkolny.

W tym roku społeczność szkoły zgromadziła się na dziedzińcu, gdzie wprowadzenie pocztu sztandarowego i odśpiewanie Hymnu Państwowego rozpoczęły nasze spotkanie. Następnie pani dyrektor Iwona Muszyńska powitała wszystkich przybyłych na uroczystość, przedstawiła nowych pracowników szkoły, nowych uczniów klas starszych oraz pierwszaki, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Odśpiewanie Pieśni Szkoły zakończyło oficjalną część rozpoczęcia roku szkolnego. Na spotkania klasowe uczniowie wraz z rodzicami udali się do sal lekcyjnych.

Witamy wszystkich, udanego roku i zaczynamy!