Kto powie mi jak…?

Pod tym tajemniczym hasłem przebiegało uroczyste spotkanie społeczności szkolnej z okazji Święta Edukacji Narodowej.

14. października to szczególny dzień w roku szkolnym. Musimy pamiętać, że to dzień wszystkich pracowników szkoły. Pań i panów z obsługi, dzięki którym w szkole i jej otoczeniu panuje ład i porządek. Pani i pana z administracji, dzięki którym nie ma spraw nie do załatwienia. Pani pielęgniarki, dzięki której czujemy się bezpiecznie. Uczniów, którzy są ciągłym źródłem inspiracji, i ich rodziców, z którymi chętnie współpracujemy. Nauczycieli, którzy nieustająco się rozwijają a w swych działaniach kierują się dobrem uczniów. Pań dyrektorek, dzięki którym wszystko działa, na które zawsze możemy liczyć.

Naszą wspólną pracę na rzecz uczniów i ich rozwoju doceniły także władze oświatowe naszego miasta i województwa. Już 13. października pani dyrektor Iwona Muszyńska, pani wicedyrektor Izabela Skrzyniarz, pani Agnieszka Krzemieniewska i pan Marek Grzywna odebrali z rąk Prezydenta Miasta Torunia nagrodę za "Nowatorskie metody stosowane w zdalnym nauczaniu dzieci i młodzieży". Nagrody Prezydenta trafiły do pań Beaty Rembezy i Sylwii Piotrowskiej, pani Jadwiga Wiznerowicz otrzymała nagrodę Kuratora Oświaty, a panie Sylwia Skibińska i Dorota Stachowska Medale Za Długoletnią Służbę. Również pani Dyrektor przyznała nagrody dla nauczycieli i innych pracowników szkoły.

W trakcie uroczystości, pani Dyrektor przedstawiła także nowy skład Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą została Jasmine Górska, wiceprzewodniczącym Jakub Wiśniewski, a sekretarzem Hanna Matys. Nowymi opiekunami Samorządu są panie Agnieszka Krzemieniewska i Ewelina Urbaniak.

Wyjątkowe wyróżnienie trafiło do nauczyciela naszej szkoły pana Marka Grzywny, który w konkursie Głosu Nauczycielskiego został finalistą w kategorii Nauczyciel Jutr@.

Wszystkim pracownikom naszej szkoły życzymy szczęścia, pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy.