24 czerwca odbyły się w naszej szkole uroczystości zakończenia roku szkolnego.

O godzinie 8:30 swoją uroczystość mieli uczniowie klas I-VI. Tradycyjnie rozpoczęło ją wprowadzenie pocztu sztandarowego i odśpiewanie Hymnu Państwowego. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców, która życzyła dzieciom bezpiecznych i spokojnych wakacji oraz pani Dyrektor Iwona Muszyńska, która krótko podsumowała miniony rok szkolny, podziękowała uczniom za ich pracę i również życzyła im spędzenia jak najprzyjemniej wakacji. Następnie, pani Dyrektor zwróciła się do naszych uczniów z Ukrainy życząc im, w ich ojczystym języku, spełnienia marzeń i udanych wakacji. Uczniowie klas III kończący ten etap edukacji otrzymali świadectwa oraz nagrody książkowe z rąk p. Dyrektor i wychowawców a najbardziej wyróżniający się uczniowie klas IV-VI również zostali wyróżnieni w ten sposób. Występ uczennicy kl.IIIb Kornelii Pyrek zakończył uroczystość zakończenia roku kl.I-VI. Po zakończonej uroczystości, uczniowie z wychowawcami udali się do swoich sal na ostatnie w tym roku spotkania.

Godzinę później swoją uroczystość rozpoczęli uczniowie klas 5-8, w trakcie której oficjalnie pożegnano tegorocznych absolwentów. Uroczystość wzięła udział starszy wizytator pani Jolanta Kowalewska W trakcie spotkania doszło do uroczystego przekazania Pocztu Sztandarowego Szkoły. Wyróżniający się uczniowie klas siódmych otrzymali świadectwa i nagrody książkowe z rąk pani Dyrektor oraz wychowawców.
Następnie kolejno klasy ósme odbierały świadectwa ukończenia szkoły podstawowej a uczniom którzy ukończyli ją z wyróżnieniem towarzyszyli rodzice. Wyróżniono także uczestników i zwycięzców olimpiad. Spośród nich tytułem Primus Inter Pares został wyróżniony Michał Bartkiewicz.Uczniowie klas 8 na pamiątkę przygotowali okolicznościowe tableau'a, które podsumowywały ich szkolną edukację. Przedstawiciel klas VII Wojtek Rozborski pożegnał koleżanki i kolegów z klas ósmych życząc im powodzenia w dalszej edukacji. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania.