Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny

Szanowni Państwo,

zapraszamy serdecznie do udziału w 25 Jubileuszowym Koncercie Charytatywnym w najbliższą środę (14 grudnia, o godz. 17.00).

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, rodziców, współpracy z instytucjami i pozyskiwaniu sponsorów tego przedsięwzięcia, nasze wspólne dzieło dojdzie do skutku!

Jego głównym celem jest pozyskanie środków na wyposażenie nowego pomieszczenia w szkole, sali, która będzie służyć dzieciom z trudnościami adaptacyjnymi, z dysfunkcjami rozwojowymi, a także może być wspaniałym miejscem do spotkań młodzieżowych, działania Samorządu Uczniowskiego, a także "nockowania w szkole" ulubionego przez naszych uczniów.

Dla każdego, coś wspaniałego!!!

Podczas koncertu usłyszycie Państwo utwory świąteczne wykonywane przez uczniów, rodziców, nauczycieli naszej szkoły, oraz przez zaproszonych gości.

Głównym punktem programu będą licytacje prowadzone przez panie Dorotę Nowak - nauczycielkę świetlicy oraz Agnieszkę Koźmińską - przewodniczącą Rady Rodziców.

Przed koncertem będzie można zapoznać się z licytowanymi gadżetami zaprezentowanymi w sali 114. (przy głównym wejściu do szkoły). Mamy do zaoferowania piękne ozdoby świąteczne, vouchery dotyczące makijażu, estetyki ciała, ćwiczeń, mody, posiłków, fotografii, motoryzacji itp. - kupony o różnych wartościach nawet do 500 zł.

Dodatkowo przy wejściu głównym będzie możliwość zakupienia numerowanej cegiełki - min. 5 zł, Pod koniec koncertu będą losowane atrakcyjne nagrody!!! Wygrane otrzymają obecni na sali uczestnicy losowania!!!

Przed koncertem i w trakcie, jak zawsze będzie możliwość odwiedzenia świątecznych kramików z rękodziełem: wiklina, torby, świece, ozdoby świąteczne także wykonywane przez naszych uczniów i harcerzy. Już przed szkołą można będzie zakupić wyroby wędliniarskie, na holu osłodzić nastrój ciastkiem ze świątecznej kawiarenki, skosztować pysznych owocowych koktajli, albo zanurzyć się w książeczkach bibliotecznego kiermaszu lub też zakupić miody i inne pszczele wyroby.

Po koncercie będziemy także prowadzić sprzedaż żywych choinek w atrakcyjnej cenie, które wykorzystamy wcześniej do ozdobienia naszej szkoły podczas koncertu.

Liczymy na Waszą obecność i wspólnie zrealizowany cel!

Zapraszamy 🙂

W imieniu organizatorów - Iwona Muszyńska - dyrektor szkoły