Witajcie Wakacje

23 czerwca odbyły się w naszej szkole uroczystości zakończenia roku szkolnego. Pierwsze swe pożegnania ze szkołą odbyli uczniowie klas 1-7, przybyłych uczniów i ich rodziców powitała pani Dyrektor Iwona Muszyńska, która podziękowała przybyłym za rok ciężkiej pracy i współpracę w osiąganiu postawionych na ten rok celów. Uczniowie ktorzy osiągnęli najwyższe wyniki nauczania otrzymali nagrody i świadectwa od Pani Dyrektor i Wychowawcy a ich rodzice listy z pochwałami i gratulacjami. Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na krótkie spotkania.

Godzinę później swoje pożegnanie ze szkołą mieli uczniowie klas ósmych. To było ich ostatnie zakończenie roku w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie pocztu sztandarowego i przekazanie sztandaru szkoły kolejnemu pocztowi. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała uczniom za ich pracę, zaangażowanie i aktywność oraz za reprezentowanie szkoły w konkursach miejskich i wojewódzkich. Pogratulowała im osiągniętych wyników oraz życzyła sukcesów w kolejnych wyzwaniach. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe a rodzice listy z gratulacjami. Okazał się, że miejski konkurs na klasę ósmą która ukończyła naukę z najwyższą średnią jest klasa 8A z naszej szkoły. Uczniowie i wychowawca zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie świadectw przez prezydenta miasta Torunia Michała Zaleskiego. Przyznano także tytuł PRIMUS INTER PARES, w roku szkolnym 2022/2023 otrzymała go Karolina Wiczanowska z klasy 8D. Gratulujemy!!!

Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

Życzymy wszystkim Wesołych Wakacji!!!