Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 23 w Toruniu

Dziś świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego podziękowaliśmy Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za codzienne wsparcie. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym Nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów. Z radością witamy na stanowisku przewodniczącej szkoły Aleksandrę Czerwonkę z klasy 7b! Ola - jesteśmy z Tobą, powodzenia! Gratulujemy także Wiktorii Wojciechowskiej z klasy 7b oraz Sofii Chesnokovskiej z klasy 5a, które zostały Wiceprzewodniczącymi. Uczniów z ramienia nauczycieli wspierać będą:                              pan Jakub Gościński i pani Ewelina Urbaniak.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!                                                                                                              Samorząd Uczniowski