Festyn Rodzinny

Jak co roku w czerwcu spotkaliśmy się w szkole na Festynie Rodzinnym.
Na odwiedzających nas gości czekało wiele atrakcji: można było wykonać portret, wziąć udział w zabawie w kodowanie i spróbować swych sił w karaoke. Olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się wykonywane przez nauczyciela świetlicy zwierzęta z balonów oraz samodzielnie wykonywane ekologiczne mydełka. Wszyscy chętni mogli pomalować sobie twarze w kolorowe wzory, wziąć udział w pokazie tenisa stołowego i ziemnego oraz spróbować swych sił w tańcu. Zachwyty odwiedzających wzbudzały eksperymenty chemiczne oraz pokaz tańca w wykonaniu grupy przedszkolnej Promyczki. Wielką atrakcją były pokaz talentów, pokaz ratownictwa medycznego. Ukoronowaniem spotkania był mecz siatkówki rodzice kontra nauczyciele,w którym zwycięstwo przypadło rodzicom. Przez całe nasze spotkanie można było posilić się szkolną grochówką, kiełbaskami z grilla i posmakować pysznych ciast w szkolnej kawiarence.
To był miły i udany dzień, do zobaczenia za rok!!!DSCN1936 DSCN1937 DSCN1938 DSCN1942 DSCN1944 DSCN1947 DSCN1952 DSCN1956 DSCN1958 DSCN1961 DSCN1962 DSCN1964 DSCN1968