Festyn Rodzinny

W piątek 10 czerwca na terenie naszej szkoły odbył się Festyn Rodzinny z mnóstwem atrakcji dla starszych i młodszych dzieci oraz ich rodzin.

Na uczestników festynu czekały stoiska z ciastami, kanapkami, sałatkami, świeżymi i zdrowymi sokami oraz kawą i herbatą.

Obleganymi miejscami w tym roku były stanowiska, gdzie podawano grochówkę oraz kiełbasę z grilla, a także bar gdzie serwowano owocowe koktaile. Było także stanowisko malowania twarzy, programowania robotów. W trakcie festynu można było zaopatrzyć się w piękne rośliny ogrodowe, smakowite miody, tradycyjne wędliny oraz aromatyczne herbaty.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska mam uczniów naszej szkoły, które prezentowały swoje wyroby rękodzielnicze. Dla osób fascynujących się chemią zorganizowano stoisko w którym można było wziąć udział w różnorakich eksperymentach chemicznych. Dużym powodzeniem cieszył się konkurs rzucania do celu z atrakcyjnymi nagrodami.

Podczas całego festynu nie mogło zabraknąć dwóch stałych punktów wszystkich naszych spotkań, czyli pokazu talentów i meczu piłki nożnej rodzice-dzieci.

Na koniec festynu p. Dyrektor Iwona Muszyńska podziękowała wszystkim, a także wylosowała i wręczyła nagrody ufundowane przez sponsorów.

Wszyscy dobrze się bawili i nikt nie żałował, że to piątkowe popołudnie spędził w murach szkoły.