INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA TORUNIA W LEKKOATLETYCE

W dniu 11.05.2022 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Torunia w Lekkoatletyce. O najwyższe laury walczyli uczniowie klas siódmych i ósmych w roczniku 2008/2007. Z bardzo dobrej strony pokazała się nasza sztafeta 4 x 100m, która pokazała moc i zajęła miejsce trzecie stając na podium i zdobywając brązowy medal. W składzie sztafety znalazły się: Zuzanna Rutkowska 7B, Hania Matys 8B, Wiktoria Wojciechowska 8B i Marysia Gołębiewska 8B. W pełnym dramaturgii konkursie skoku wzwyż wystartowała Wiktoria Wojciechowska 8B, która była już prawie poza konkursem, ale po bardzo dobrej trzeciej próbie pokonała drugą wysokość i pozostała w grze. Karta się odwróciła na trzeciej wysokości którą zaliczyła tylko Wiktoria i zdobyła złoty medal !!!

Blisko medalu byli również nasi pozostali reprezentanci, a najbliżej z nich była Milena Jasińska 8B, której do brązowego medalu w pchnięciu kulą zabrakło… 1 cm. Na czwartym miejscu uplasowała się również Zuzanna Rutkowska 7B w biegu na 100 m, na miejscu 4 znalazła się również Hania Matys w biegu na 300 m. W czołówce znalazł się Kacper Suchocki 8B, który wygrał swój bieg. Z bardzo dobrej strony pokazali się również Nadia Janeczko 7D w pchnięciu kulą, Bartosz Kozioł 7D w pchnięciu kulą, Olaf Czyżewski 7D w pchnięciu kulą i Nataniel Lewicki w biegu na 1000 m.