Konkurs plastyczny ” Zaczarowana dynia”.

KONKURS RODZINNY   „ZACZAROWANA DYNIA”

W ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek” serdecznie zapraszamy Przedszkolaków  wraz z Rodzicami do udziału w konkursie na najciekawszą karocę z dyni.

Regulamin konkursu:
1.  Cele konkursu:
• zachęcanie rodziców do spędzania wolnego czasu z dzieckiem i aktywnego uczestnictwa w życiu przedszkolnym
• rozwijanie inwencji twórczej dzieci przez wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych
• umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych
• przybliżenie dzieciom baśni braci Grimm pt. „Kopciuszek”

2. Termin składania prac: gotowe prace należy dostarczyć do 30.10.2019r. do wychowawców grup.

3. Warunki konkursu: konkurs jest adresowany do wszystkich dzieci  naszego przedszkola. Każdy z autorów może przekazać na konkurs jedną pracę plastyczną. Liczymy na pomysłowość i kreatywność dzieci oraz niewielką pomoc rodziców :).

4. Tematyka: „ZACZAROWANA DYNIA” – wykonanie karocy z dyni

5. Wymagania techniczne i wymiar pracy: forma przestrzenna , technika prac- dowolna.

6.     Prace proszę podpisać: Imię i nazwisko dziecka, nazwa oddziału, wiek

7. Ogłoszenie wyników: początek listopada –najlepsze prace wyłonione przez jury zostaną nagrodzone. Wszystkie prace będzie można obejrzeć podczas wystawy przygotowanej przez organizatorów konkursu.

Życzymy twórczych pomysłów oraz radości z tworzenia!