Szanowni Państwo,

Szkoła Podstawowa nr 23 w Toruniu z wielkim zaangażowaniem działa na rzecz edukacji i rozwoju dzieci, opierając się na wartościach wychowawczych Janusza Korczaka. Aby jeszcze bardziej wzmocnić nasze przesłanie, planujemy stworzenie wyjątkowego muralu na ścianie naszego budynku szkolnego, który będzie symbolizował pomoc dzieciom oraz idee Korczaka, takie jak miłość, szacunek i odpowiedzialność za najmłodszych.
Mamy już opracowany wstępny projekt muralu, który w piękny i inspirujący sposób łączy wartości, które są dla nas kluczowe. Przedstawia on Janusza Korczaka w otoczeniu dzieci, z elementami symbolizującymi radość, edukację oraz wsparcie, a także nawiązuje do idei Kawalerów Orderu Uśmiechu. Projekt gotowy jest do realizacji, ale potrzebujemy Państwa pomocy, by nasza wizja mogła się urzeczywistnić.
Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w jednej z następujących form:
Sfinansowanie realizacji muralu – poszukujemy firmy lub osób, które mogą pomóc nam pokryć koszty związane z zakupem materiałów oraz pracą artysty.
Wykonanie muralu – jeśli w Państwa zespole lub firmie znajduje się osoba bądź grupa artystyczna, która mogłaby pomóc w realizacji naszego projektu, chętnie nawiążemy współpracę.
Dzięki Państwa wsparciu, mural stanie się nie tylko piękną ozdobą naszej szkoły, ale przede wszystkim symbolicznym przesłaniem dla naszych uczniów, rodziców i całej społeczności lokalnej, podkreślającym wagę troski o drugiego człowieka.
W ramach podziękowania za wsparcie, zapewniamy umieszczenie pamiątkowej tablicy z Państwa nazwą lub logo, która na stałe zagości na budynku szkoły. To wyjątkowa okazja, by wspólnie z nami stworzyć coś trwałego i ważnego, co będzie inspirować pokolenia młodych ludzi.
Jeśli są Państwo zainteresowani wsparciem naszego projektu, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i omówimy szczegóły współpracy.
Z góry dziękujemy za każdą formę wsparcia, która pomoże nam realizować nasze edukacyjne i wychowawcze cele!
Z wyrazami szacunku,
Zespół SP23 Toruń