Ogromny sportowy SUKCES!

Mimo nauki zdalnej i braku rywalizacji sportowej na bieżni czy boisku nasi uczniowie osiągnęli ogromny SPORTOWY sukces.

Po raz kolejny wzięliśmy udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej. W tym tygodniu do szkoły przyszły wyniki i mamy czym się pochwalić. Aż trzech uczniów zostało LAUREATAMI tej Olimpiady. W kategorii klas 4 – 6  miejsce 8 zajął Michał Mazurek z klasy 4c, natomiast w kategorii klas 7 – 8 również na 8 miejscu znalazło się aż dwóch naszych uczniów Sergiusz Jabłoński z klasy 7c i Mikołaj Krużyński z klasy 8b. W Olimpiadzie wzięło udział jeszcze dwóch naszych uczniów. Z uwagi na fakt, że w Olimpiadzie wystartowało kilkaset chętnych, wynik który osiągnęli również  można uznać za bardzo dobry. Dawid Zieliński z klasy 4c zajął 36 miejsce i Ola Czerwonka z klasy 7b zajęła 17 miejsce.
GRATULACJE !!!