Półkolonie zimowe

Szanowni Państwo.

Poniżej załączam program półkolonii, które odbędą się w naszej szkole w terminie 30.01-3.02.2023 r. (I tydzień ferii).

Zapisy na półkolonie trwają 2-15.01.2023 r. Decyduje kolejność zgłoszeń z wpłatami. Proszę o pobranie kart w sekretariacie szkoły (czynny pn-pt, 7.00-15.00). Na karcie jest podane konto. Przelewy nie mogą być z datą wcześniejszą niż 2.01.2023 r.

Koszt: 350 zł/1 dziecko ( w cenie herbata do śniadania zabranego przez dzieci, obiad 2-daniowy, ubezpieczenie, opieka kadry, upominki, bilety wstępów, przejazdy, przewodnicy).

Oferta dostosowana do młodzieży I-VIII klasy. Podział na grupy będzie wiekowo. Kadrę stanowią nauczyciele SP23. Jeśli ktoś chce być w grupie z kolegami, przyjaciółmi itp. to proszę to przekazywać w sekretariacie lub dopisać na karcie z przodu ołówkiem. W rubryce gdzie jest rok urodzenia będę wdzięczna za dopisanie całej daty urodzenia ( przyda mi się to do ubezpieczenia).

W razie pytań proszę o kontakt.

Na tydzień przed półkoloniami będzie wysłany ostateczny program i przypomnienie co zabrać.

Pozdrawiam i życzę udanego nowego roku,

Kierownik Półkolonii

Kamila Flis