“Słoneczka” żegnają rok szkolny – wycieczka do Baja Pomorskiego

• 6
  • 7
  • 8

19 czerwca "Słoneczka" w wyjątkowym klimacie żegnały rok szkolny. Grupa udała się do Baja Pomorskiego na wesołą sztukę "Przypadki doktora Bonifacego Trąbki". Przedstawienie opowiadało o niezwykłym doktorze - lekarzu opiekującym się wszystkimi zwierzętami w leśnej chatce. Dzieci oswajały się też z wizytą w gabinecie lekarskim. Mogły dowiedzieć się, na czym polegają różne badania oraz przyrządy do ich wykonywania, a także jak ich działanie pomaga dbać o zdrowie. Ogromnie dużo wrażeń i śmiechu przyniosło to spotkanie z teatrem. Po duchowych doznaniach był też czas na smakowe. "Słoneczka" delektowały się malinowymi lodami. Pozwoliły sobie na ten grzeszek. Bardzo dbają o zdrowe nawyki, ale wiedzą też , że czasem można pozwolić sobie na coś słodkiego.  Było cudownie.