Świąteczne życzenia dla Kombatantów

"Pamiętamy o Was", "Doceniamy Wasz trud", "Dziękujemy za walkę o wolną Polskę", "Życzymy dużo zdrowia", "Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia" - w tym roku po raz kolejny uczennice i uczniowie z naszej szkoły własnoręcznie przygotowali piękne kartki świąteczne z życzeniami dla Kombatantów.
Przekazaliśmy życzenia Weteranom mieszkającym w naszym regionie dzięki współpracy ze Światowym Związkiem Żołnierzy AK Okręg Toruń. Po raz drugi wzięliśmy też udział w akcji Rodacy Bohaterom - i w ramach tego projektu zebraliśmy dary oraz przygotowaliśmy kartki świąteczne dla naszych Kombatantów na Kresach.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji za pamięć, zaangażowanie i wszelką pomoc!

Na zdjęciach: major Kazimiera Zańczuk i kapitan Stanisław Szostak oraz kartki świąteczne wykonane przez uczennice i uczniów SP 23 w Toruniu