SZTAFETA MIESZANA 4 X 200 m ZE ZŁOTYM MEDALEM !!!

W dniu 08.06.2022 odbyło się podsumowanie sezonu lekkoatletycznego wraz ze startem sztafet mieszanych 4 x 200 m. W kategorii klas 4-6 w składzie: Zuzanna Gross, Borys Piszczek, Natalia Leś, Kuba Cegielski wywalczyli ZŁOTY MEDAL !!! Druga sztafeta w kategorii klas 7-8 w składzie: Bartosz Borkowski, Maria Gołębiewska, Patryk Małkiewicz, Zuzanna Rutkowska zajęła miejsce czwarte. W tym dniu zostały wręczone również puchary za wcześniejsze zwycięstwa z trójboju lekkoatletycznego i czwartków lekkoatletycznych.

Wszystkim zawodnikom, którzy przyczynili się do tak wysokich wyników serdecznie dziękujemy i gratulujemy !!! JESTEŚCIE NAJLEPSI !!! Do zobaczenia na bieżni we wrześniu.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative. rbt