Wielki sukces w Międzynarodowej Olimpiadzie Accelium!

Olimpiada Accelium to międzynarodowy projekt, który dzięki interaktywnej zabawie i zdrowej dawce współzawodnictwa rozwija umiejętności strategicznego myślenia. Uczeń samodzielnie stawia czoła wyzwaniom z gier i zdobywa punkty.

Z naszej szkoły została zgłoszona jedna drużyna - klasa 4a. Łączny wynik wszystkich uczniów z danej drużyny zdecydował o jej pozycji w światowym rankingu szkół i szansach na zdobycie tytułu Mistrza Świata Accelium.

Na 107 drużyn z całego świata, m. in. z Australii, Indii, Turcji, Nigerii, Argentyny, Meksyku, Hiszpanii, Izraela, Panamy, Rumunii i wielu innych państw, nasza drużyna zajęła 7 miejsce!!

Wśród polskich uczestników Olimpiady Accelium zwyciężyła klasa 4A!!

Nagrodą jest realizacja projektu Accelium dla klasy - „Kreatywne myślenie”, który jest przeznaczony dla uczniów od 5 do 8 klasy. Projekt jest bardzo ciekawy, gdyż pokazuje kreatywne myślenie z wielu perspektyw i uczy m.in.: myślenia wbrew schematom, działania sprzecznego z intuicją, lepszego definiowania problemów, czy unikania pułapek w myśleniu. W projekcie znajdą się nowe, ciekawe gry np. łamanie szyfrów czy granie w grę, której zasady trzeba najpierw odkryć samemu.

Po raz kolejny serdecznie gratulujemy uczniom sukcesu!

Certyfikat_SP23