Wigilijne spotkanie

[mp_row] [mp_span col="12"]

22 grudnia uczniowie klasy 2a odświętnie ubrani spotkali się na Wigilii klasowej. Najpierw podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Z ciekawością zaglądali pod choinkę i sprawdzali, czy są tam prezenty. Zanim jednak je otrzymali musieli zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wiersz lub odpowiedzieć na pytanie. Wszystkie dzieci wykonały zadanie i mogły cieszyć się niespodzianką. Przy wspólnym stole zajadali słodkie przysmaki przygotowane przez rodziców i śpiewali kolędy.