Pedagog szkolny pośredniczy w rozstrzyganiu konfliktów pomiędzy członkami szkolnej społeczności. Stara się im przeciwdziałać działając na różnych płaszczyznach. Dba, by wszyscy uczniowie czuli się bezpiecznie; nie byli poniżani, ani głodni, mieli zeszyty i podręczniki. Koordynuje akcje charytatywne, wspomaga inicjatywy uczniów i rodziców. Tu możesz zawsze przyjść po pomoc.

Logopeda pracuje z dziećmi, które mają trudności w mówieniu. To na tych zajęciach robiąc śmieszne miny  przed lustrem nauczysz się coraz lepiej mówić. Powiesz głoski, które dotąd były zbyt trudne, i „naprawisz” te, które nie brzmiały taj, jak powinny. Dzieci uczestniczą w zajęciach po to, by pracując z logopedą nauczyć się wymawiać głoski, których nie potrafiły, poprawić niewyraźną mowę, czy pokonać niepłynność wypowiedzi. Pracując w atrakcyjny, zabawowy sposób przezwyciężają to, co dla nich trudne, a doświadczając sukcesu – mobilizują się do dalszej pracy.

Na zajęciach terapii pedagogicznej będziesz doskonalił poprawne czytanie, czytelne pisanie i utrwalisz ortografię. Rozwiązując rebusy, łamigłówki i krzyżówki będziesz ćwiczył pamięć i uwagę. Ciekawe gry i zabawy pomogą Ci pokonywać trudności w nauce w sposób przyjemny i skuteczny.

Dzieci, którym jest trudno w szkole,

którym ciężko znaleźć kolegów i przyjaciół,

które rzadko mogą się skupić,

które chcą umieć żyć zdrowo i ciekawie,

zapraszam na zajęcia socjoterapeutyczne.

Tutaj, w grupie nauczycie się przez gry, zabawy

i zajęcia twórcze, jak postępować, by było wam w życiu

łatwiej i bardziej interesująco.

t1a t2a t3a t4a