Podczas deszczu nie musi być smutno – przygody Iskierek z literaturą.

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • 8
  • 10

Iskierki wiedzą już, jak miło można odpoczywać z książeczką i bardzo lubią sięgać samodzielnie do zasobów biblioteczki w swojej sali. Odkryły także, że wspólne czytanie to wesoły sposób na deszczowy dzień. Dzieci odwiedziły szkolną bibliotekę. Miały okazję nie tylko obejrzeć księgozbiór, ale i poznały sympatycznego tygrysa, który wzbudził ich ogromny zachwyt. Iskierki poznały różnych bohaterów dziecięcej literatury i dokonały plastycznej interpretacji tematu ciekawymi technikami. Był Reksio, niezawodny przyjaciel”. „Pippi Pończoszanka” oraz „Przeziębiony smok” z zestawu „Bajki o życzliwości”. Było ciekawie, twórczo i wesoło. Nie straszny Iskierkom deszcz, bo książki to niezawodny sposób na jesienną szarugę.