„Dzieci – dzieciom = ludzie – ludziom”

W dniach od 15 do 20 maja z inicjatywy uczennic z klas 6b i 5a – Zosi, Tosi i Leny została przeprowadzona w naszej szkole akcja charytatywna pn. „Dzieci – dzieciom = ludzie – ludziom”. W jej przeprowadzenie zaangażowała się także Arleta z klasy 6b.

Akcja polegała na sprzedaży zdrowej, pysznej lemoniady, a że przypadła w tygodniu upałów, to tym bardziej chętnie przychodziliśmy do punktu naszych wolontariuszek, by ugasić pragnienie, kupując ożywczy, dobroczynny napój.

Bardzo się cieszymy, że w naszej społeczności szkolnej są dzieci wspierające dzieci… Są ludzie dostrzegający potrzeby innych…

Po tygodniu naszej akcji uzbieraliśmy 614 zł!  Zebrane środki zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów z naszej szkoły.

Z serca wszystkim dziękujemy!!!

DSC04501 DSC04476 DSC04475 DSC04472