Dzień Kobiet w grupie ,,Słoneczka”

Dnia 8 marca ,,Słoneczka'' obchodziły ,,Dzień Kobiet''. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach. Chłopcy uczyli się szacunku i uprzejmości wobec koleżanek i wszystkich kobiet. Przedszkolaki losowały zdjęcia i nazywały jaki zawód wykonuje kobieta na obrazku. W zabawie ,,Pantofelek'' dziewczynki zdjęły kapcie i włożyły je pod chustę animacyjną. Chętni chłopcy wchodzili pod chustę i szukali tych samych butów. Dzieci wykonały pracę plastyczną ,,Kwiatki na Dzień Kobiet'', które miały wręczyć np. mamie, babci, siostrze z okazji ich święta. Przedszkolaki segregowały wszystkie kwiaty według liczby płatków i wkładały je do wazonów. Dziewczynki otrzymały upominki od chłopców,  bransoletki wykonane z koralików.