Dzień Kropki u „Promyczków”

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 8a
  • 9
  • 10
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

15 września królowała u Promyczków KROPKA. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach z elementami arteterapii. Przy wejściu do sali czekały na dzieci kolorowe folie, z których wycinały one samodzielnie kropki w wybranym kolorze i naklejały na bluzkach, utrwalały przy tym prawą i lewą stronę ciała. Każdy miał możliwość podzielić się swoimi sukcesami i sposobami na radzenie sobie z przeszkodami, malując na przygotowanych białych kropkach. Promyczki uczestniczyły też w heppeningu. Tworzyły wspólne prace farbami przy akompaniamencie muzycznym. Wyrażały ruchem radość z własnych osiągnięć. Projektowały też własne kropki, z których zrobiły grupową pracę i wystawę na szkolnym holu. W drugiej części dnia wykorzystały kropkę do tworzenia figur liczbowych, które niejednokrotnie przydadzą się do matematycznych aktywności.