Gala laureatów konkursów przedmiotowych

DSC_0103

29 marca 2019 r. o godz. 11:00, w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, przy ul. Gagarina 11, odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursów przedmiotowych  dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z rejonu toruńskiego. W gali udział wzięli dyrektorzy szkół, laureaci konkursów, ich opiekunowie oraz rodzice. Gospodarzem spotkania był Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty - p. Marek Gralik.

Pan Kurator złożył serdeczne gratulacje uczniom, którzy znaleźli się w gronie laureatów Konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2018/2019.

DSC_0062   DSC_0079

Podczas gali z rąk Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty uczniowie odebrali dyplomy i pamiątkowe statuetki.

DSC_0060   DSC_0072

Naszą szkołę reprezentowali: Nina Wydrzyńska z klasy 8A – laureatka z języka angielskiego, Wit Fornalik z klasy 8B – laureat z fizyki oraz Tymoteusz Żorański z klasy 8B – laureat z fizyki.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na ścieżce edukacyjnej.

DSC_0105