“Gwiazdki” w Baju Pomorskim.

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Mikołaj obdarował "Gwiazdki" biletem-prezentem. Dzięki temu 11 grudnia grupa udała się do Baja Pomorskiego na przedstawienie "Gwiazdeczka". Już w drodze spotkała dzieci niespodzianka, miały okazję pomachać do kamer i  Prezydenta Torunia. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie nie tylko o tej gwieździe, która dzielnie prowadziła przez pustynię trzech mędrców ze wschodu do stajenki, także nie tylko o narodzinach Mesjasza, ale też poznać historię tytułowej "Gwiazdeczki" , która 2000 lat od zajścia tej historii chce być równie ważna, im jaśniej dookoła niej świecą jej siostry. Spektakl przyniósł też dzieciom odpowiedzi na wiele pytań. Jakie życie wiodą gwiazdy? Jakie mają problemy? Czy mają przyjaciół, czy może są samotne? Wszystko to ubrane było w subtelny dowcip i zaprezentowane w teatrze cieni i grze na planie żywym. Mikołaj wie najlepiej, co dla dzieci dobre, potwierdziły "Gwiazdki". To były cudowne doznania.