Gwiazdki kończą Ogólnopolski Projekt Edukacyjny “W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie”

Maj jest ostatnim miesiacem trwania Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie" dlatego Gwiazdki wykonały już ostatnie kartonowe  zadania. Nie oznacza to oczywiscie, że odkładają tekturę na bok 😉 Projekt pozwolił dzieciom kreatywności rozgościć się u nich na stałe. Przedszkolaki już  wiedzą jak ważne jest dbanie o środowisko, po co przez cały rok tworzyliśmy tekturowe cuda i jak ważne jest każde nawet najmniejsze działanie na rzecz naszej wspólnej planety. Wiedzą też jak wiele potrafią zrobić przy użyciu skrawka papieru i jak ważna w codziennych działaniach jest współpraca. Projekt okazał się tak cenny, że wrócimy do niego zaraz po wakacjach. Z pełną energią będziemy dalej tworzyć cuda z tektury 🙂 A tym czasem dziękujemy rodzicom Gwiazdek za ogromny wkład w codzienne kartonowe zmagania, za  tekturę, rolki i inne skarby, które w czasie trwania projektu trafiły do naszej sali.