Choć karnawał już się zakończył Gwiazdki nadal z wielką radością wspominają bal, który odbył się  w 14 lutego. Wystrój sali wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.  Cudownie  przebrane przedszkolaki z ogromną  dumą prezentowały swoje przebrania. Na parkiecie królowały księżniczki, czarownice, jednorożce, pająki, karatecy, żołnierze, oraz  bohaterowie ulubionych dziecięcych bajek dzieci  śpiewały, tańczyły oraz brały udział w konkurencjach wymagających sprytu i zwinności. Były też pysznosci przygotowane przez rodziców, a nawet fotobudka, którą przygotowała jedna z mam. Wspólna zabawa przyniosła wiele przyjemności i zadowolenia , a to było głównym celem naszego balu. Pozostały wspomnienia oraz zdjęcia,  które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu.