Gwiazdki pieką gofry pod okiem mamy Mai

Odwiedziny rodziców w ramach zajęć  rodzinnych  zawsze wywołują falę radości. Tak było również w zeszłym tygodniu, kiedy z ogromnymi pakunkami odwiedziła Gwiazdki mama Mai. Pani Paulina przyniosła wszystko co było potrzebne do urządzenia smakowitego popołudnia. Rozpoczęły się przygotowania do pieczenia gofrów. Odmierzanie, wsypywanie, przelewanie, miksowanie....  było sporo pracy, ale i tyle samo radości i zaciekawienia. Szczególnie na sam koniec, kiedy już w całym przedszkolu cudnie pachniało, a Gwiazdki samodzielnie mogły dekorować własnoręcznie upieczone gofry. Bita śmietana, owoce, posypki, a nawet jadalny brokat.... iskierki w oczach gościły u każdego dziecka. Dziękujemy mamie Mai za poświecony czas i zaangażowanie. Zarówno Maja jak i pozostałe dzieci były zachwycone.