Wpłaty na Radę Rodziców

Toruń, 15.09.2016r.

Drodzy Rodzice,

Dziękujemy za tak liczne przekazanie przez Państwa  deklaracji w sprawie wpłat na Radę Rodziców. W przypadku realizacji zadeklarowanych  dobrowolnych wpłat Rada Rodziców SP 23 będzie miała środki na uatrakcyjnienie dotychczas  prowadzonych działań dla wszystkich dzieci w naszej szkole.

W ubiegłym roku szkolnym ze środków Rady Rodziców zakupiliśmy tarcze szkolne, listy gratulacyjne i dyplomy, birety, nagrody na konkursy np. plastyczny, Mikołajki czekoladowe,  Lody z okazji Dnia Dziecka, pączki na Tłusty Czwartek, nagrody książkowe na koniec roku szkolnego.

Dodatkowo sfinansowane zostały  nagrody  za 100% wpłat na RR w Klasach 1 D i 4 A .

Bez Państwa wpłat wszystkie te działania nie mogłyby być zrealizowane

Informujemy, że podczas zebrania  przedstawicieli rad oddziałowych, w dniu 14.09.2016 r. jednogłośnie została przegłosowana uchwała  nr 6/2016 dotyczącą  wysokość składki na Radę  Rodziców   w wysokości 40zł / od Rodziny. ( 4 zł miesięcznie).

Dla ułatwienia Państwu dokonywania wpłat podajemy numer konta bankowego Rady Rodziców SP 23 w Toruniu.

Bank Millennium nr konta 07 1160 2202 0000 0000 4370 3349

Zapraszamy do dokonywania wpłat na Radę Rodziców.

Prezydium Rady Rodziców