Rodzice “Gwiazdkom” – obchody Dnia Dziecka.

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Tegoroczna sytuacja w grupie przyczyniła się do przejęcia przez rodziców „Gwiazdek” steru przy przeprowadzeniu obchodów Dnia Dziecka. Scenariusz był niezwykle bogaty i radosny. Za pośrednictwem Internetu „Gwiazdki” obchodziły święto od rana. Zaprosiły gości, przypięły się na liście obecności i bawiły  się przy rytmach piosenek o prawach dzieci. Przez cały dzień obywał się także konkurs, polegający na rozpoznaniu, przedstawionych w kolażu fotograficznym dzieci i pań  z wcześniejszego okresu. „Gwiazdki” zagrały rownież w grę interaktywną – "Rytmy dzieci świata". Pozdrawiały się wzajemnie, przesyłały zdjęcia. Przedszkolaki spotkała też wielka niespodzianka. Jedna z koleżanek, Gaja, przygotowała z tatą profesjonalny film ze studia TV, zaprezentowała go i pozdrowiła wszystkie „Gwiazdki”. Nie zabrakło również propozycji zabaw w plenerze, które towarzyszyły rodzicom w dzieciństwie. Wszyscy otrzymali zaproszenie do 7 zabaw podwórkowych sprzed lat. Dziewczynki spędzające ten dzień z panią w przedszkolu, także dołączały, w możliwy sposób do obchodów. Opracowały nawet bezpieczny gest, zastępujący tradycyjne przytulanie, aby wyrazić swoje uczucia. Łączyły się z grupą, przesyłały zdjęcia i pozdrowienia. W godzinach popołudniowych rodzice zorganizowali wszystkim „Gwiazdkom”  smakowity i radosny akcent. Każdy miał okazję zjeść pysznego loda,  a także zobaczyć koleżanki i kolegów w bezpiecznych warunkach.