Spotkanie Gwiazdek ze Strażnikiem Miejskim w ramach programu “Bezpieczny Przedszkolak”

Wczoraj 17 stycznia Gwiazdki gościły u siebie panią będącą Strażnikiem Miejskim. Spotkanie odbywało się w ramach projektu "Bezpieczny Przedszkolak" i miało na celu omówienie z dziećmi zasad bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw oraz bezpieczństwa dzieci w przedszkolu. Pani Strażnik w bardzo przyjemny i przystępny dla dzieci sposób omówiła zasady spędzania czasu w trakcie zimowych miesięcy. Zwróciła również uwagę na zagrożenia wynikajace z niewłaściwych zachowań w sali przedszkolnej oraz w domu. Na zakończenie spotkania pani Strażnik zostawiła Gwiazdkom miłe upominki w postaci kolorowanek nawiązujacych do tematyki spotkania.