SUKCES! Ogólnopolski Konkurs “Przedszkole Zdrowego Żywienia” – NASZ CERTYFIKAT!

• 1
  • 2

W lutym nasze przedszkole zakończyło wykonywanie zadań Ogólnopolskiego Konkursu "Przedszkole Zdrowego Żywienia". Osiągnęliśmy sukces i zdobyliśmy certyfikat dla szkoły. Realizacja zadań była cennym doświadczeniem dla nauczycieli, rodziców i oczywiście przedszkolaków. Pozwoliła na kreatywne podejście do stawianych wyzwań. Uatrakcyjniła zajęcia w naszym przedszkolu i pozwoliła na wzmocnienie współpracy z rodzicami. Konkurs pozwolił nam też na krzewienie zdrowych nawyków w środowisku lokalnym oraz wśród zaprzyjaźnionych przedszkoli. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przeprowadzone akcje, zajęcia oraz konkursy. Działania sprzyjające kształtowaniu właściwych, prozdrowotnych, postaw dzieci na stałe i mocno wpisane są w pracę naszego przedszkola. Mamy certyfikat, ale oczywiście działamy dalej!