Sukcesy najmłodszych przedszkolaków. “Słoneczka” zdobywcami nagród w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym.

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

W maju dziewczynki z grupy "Słoneczka" wykonały prace pt. " Mój ulubiony wiersz Juliana Tuwima". Przepiękne interpretacje do wierszy : " Zosia Samosia" , "Lokomotywa" i "Bambo"  przekazane zostały organizatorowi tego międzyprzedszkolnego konkursu - Przedszkolu Miejskiemu nr 5 w Toruniu. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 12 czerwca. Niezbyt często do takiej rywalizacji zapraszane są najmłodsze, trzyletnie, przedszkolaki. Tym bardziej sukces dziewczynek jest duży. Miejsce III zajęła Mia Bieszke, a Gaja Tondel zdobyła wyróżnienie. Dyplom oraz podziękowanie za udział otrzymała również Natasza Kowali. Zwyciężczynie osobiście odebrały nagrody oraz miały możliwość obejrzenia teatrzyku "Zamieszanie w krainie bajek" . Cała grupa cieszyła się z sukcesów koleżanek i szczerze im gratulowała.