Walentynkowy karnawał – zabawy “Gwiazdek” i “Zdobywców”

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

14 lutego "Gwiazdki" i dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Zdobywcy" spotkały się na balu walentynkowo - karnawałowym. W przeddzień imprezy każda grupa przygotowywała serduszka symbolizujące sympatię i przyjaźń, jaka nawiązała się dzięki już trzyletnim spotkaniom przedszkolaków. W rzeczywistości dotyczy to zarówno dzieci jak i pań, które fantastycznie współpracują podczas wspólnych działań. Spotkanie odbyło się w sali "Gwiazdek", gdzie "Zdobywcy" przybyli ze swoimi balonami i serduszkami. Dzieci spotkały się w kole, wysłuchały wesołego wiersza o tradycji walentynkowej i porozmawiały o przesłaniu tego dnia. Aktywną zabawę dzieci rozpoczęły od poszukiwania drugiej połówki serduszka, tak utworzyły pary i rozpoczęły bal. Przedszkolaki nie tylko oddały się wesołym tańcom przy muzyce, ale też uczestniczyły w  zabawach przygotowanych przez panie. To było kolejne spotkanie pełne radości i życzliwości.