Warsztaty mydlarskie w Gwiazdkach

Wczorajsze spotkanie z mamą i ciocią Madzi spowodowało u naszych przedszkolaków ogromną ilość uśmiechów i pełne zadowolenie do końca dnia. Pani Malwina zajmująca się na co dzień organizowaniem zajęć dla dzieci i młodzieży zapewniła przedszkolakom kolorowy, pachnący, ale i dość aktywny czas. W przerwie twórczej aktywnosci był też czas na zabawy z szarfami, woreczkami i piłkami. Gwiazdki  podczas spotkania dowiedziały się z czego powstają naturalne mydła i dlaczego warto ich używać. Miały okazję samodzielnie wybierać zapachy, kolory i naturalne  dodatki takie jak płatki  bławatków, róży, czy lawendy. Kuszące zapachy piernika, czekolady, czy gumy balonowej bardzo przypadły do gustu przedszkolakom. Miło było popatrzeć na ich zadowolonie 🙂 Mamy nadzieję, że panie jeszcze nie raz wrócą do nas z równie twórczymi zajęciami.