Wspólne zachwyty Iskierek i klasy 6B – współpraca nabiera barw

• 7
  • 8
  • 9

Prezentujemy namiastkę magii, jaka zapanowała w ubiegłym tygodniu podczas kolejnego spotkania Iskierek z klasą 6B. Wcześniejsze działania spowodowały, że słoneczniki wybujały na szkolnym klombie i pewnie nabiorą barw wkrótce. Tym razem natomiast duzi i mali postanowili połączyć zachwyt dinozaurami i  tym, co potrafi zrobić światło słoneczne. Wspólnie kończyli zaprojektowane przez Iskierki witraże, by w nadchodzącym tygodniu bawić się promykami słońca i tworzyć w plenerze zabawy światłem i cieniem. Niezwykłe doświadczenie dla wszystkich. Fantastyczna współpraca oraz odpowiedzialność podczas zajęć. Dbałość starszych uczniów o Iskierki, uczenie się od siebie, rozmowy o kształtach geometrycznych kolorach, bezpiecznym używaniu nożyczek. Podejmowanie decyzji, co do używanych barw bibuły, kompromisy i relacje!!! Na koniec zaś wspólne sprzątanie i refleksje. Zadział się zatem plan daltoński i w szkole. To jeszcze nie koniec! Radość z ostatecznego efektu wysiłków przed dziećmi i uczniami. Pokażemy na pewno!