19. czerwca odbyły się w naszej szkole uroczystości zakończenia roku szkolnego.

O godzinie 8:30 swoją uroczystość mieli uczniowie klas 1-4. Tradycyjnie rozpoczęło ją wprowadzenie pocztu sztandarowego i odśpiewanie Hymnu Państwowego. Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Rodziców, który życzył dzieciom bezpiecznych i spokojnych wakacji oraz pani Dyrektor Iwona Muszyńska, która krótko podsumowała miniony rok szkolny, podziękowała uczniom za ich pracę i również życzyła im spędzenia wakacji jak najprzyjemniej. Następnie, najbardziej wyróżniający się uczniowie otrzymali świadectwa oraz nagrody książkowe z rąk p. Dyrektor i wychowawców. Po zakończonej uroczystości, uczniowie z wychowawcami udali się do swoich sal.

Godzinę później swoją uroczystość rozpoczęli uczniowie klas 5-8, w trakcie której oficjalnie pożegnano tegorocznych absolwentów. Spośród nich tytułem Primus Inter Pares został wyróżniony Tymoteusz Żorański. Następnie uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymali świadectwa i nagrody książkowe. Uczniowie klas 8. na pamiątkę przygotowali okolicznościowe tableau'a, które podsumowywały ich szkolną edukację, a przedstawiciele klas w krótkich słowach podziękowali pracownikom szkoły za wsparcie w dążeniu do realizacji celów.

Kolejną grupą wyróżnionych byli uczniowie klas 5-7 otrzymujący nagrody i świadectwa z rąk dyrekcji i wychowawców.Po  zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się do swoich sal.